Blog basenowy

sklepu baseny ogrodowe warszawa

Letnie ogrodowe szaleństwo dla najmłodszych

Dodał: admin Dnia: 25 kwietnia 2019

Letnie ogrodowe szaleństwo dla najmłodszych

Dodał: adminTagi: , , ,

Ślizgawki wodne

Podwójna ślizgawka wodna z fontanną to coś dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie podwójną przyjemność, bo z Double Slider od Bestway możesz sobie pozwolić na znacznie więcej. Pora na ekstremalny poślizg w Twoim ogrodzie, ale tym razem możesz go dzielić wspólnie z przyjaciółmi i walczyć o tytuł championa całej okolicy. Zresztą niezależnie od tego kto wygra czeka Was najdłuższa 5,49 m, najbardziej mokra i najszybsza przejażdżka. Wszystko to dzięki przemyślanej konstrukcji, dodatkowej zatoczce tworzącej na końcu swoisty basen oraz systemowi bocznych kaskad, które stale nawilżają powierzchnię. A mniejsze tarcie równa się większa prędkość. Zabawa dostępna dla osób od lat 3 do 103.

Ślizgawka wodna firmy Bestway

Z produktem od firmy Bestway upalne lato na pewno nie będzie Wam doskwierać. Wystarczy tą zmyślną ślizgawkę podłączyć do węża ogrodowego i… już! Ta ślizgawka wystarczy na pewno na dłużej niż jeden sezon. Gwarantuje to wysoka jakość wykonania i łatki dostępne w każdym zestawie. A jeśli nie masz pojęcia jak to wszystko zamontować i wprowadzić do działania w paczce znajdziesz również przydatne DVD z video instrukcją. Prawdziwe dziecięce podekscytowanie, dodajemy gratis. Zaufaj marce, która zajmuje się oferowaniem tego typu rozrywki od przeszło 20 lat. Bowiem tradycja sięgająca 1994 roku zobowiązuje do czegoś więcej. Sięgnijcie więc po więcej, by cieszyć się życiem.

Sprawdź naszą ofertę w sklepie internetowym:
https://www.baseny-ogrodowe-warszawa.pl/

Trampoliny ogrodowe z siatką

Trampolina ogrodowa renomowanej marki Neo-Sport nie tylko gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie, lecz także spełnia najwyższe standardy. Jest przeznaczona przede wszystkim dla dzieci, dlatego producent zadbał o zapewnienie maksimum bezpieczeństwa młodym miłośnikom tej ekscytującej zabawy. Dzięki temu dzieci mają wiosną i latem mnóstwo frajdy, a zadowoleni rodzice są spokojni o swoje pociechy. Nic nie stoi także na przeszkodzie aby z trampoliny korzystały również osoby dorosłe, gdyż ruch na trampolinie jest bardzo zdrowy, a dodatkowo pomaga ona spalać zbędne kalorie w błyskawicznym tempie – dla dorosłych polecamy trampoliny o średnicy od 312 cm.

Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną

Budowa trampoliny spełnia wymagające normy Unii Europejskiej, a specjalna siatka zabezpieczająca gwarantuje Twojemu dziecku bezpieczeństwo podczas beztroskich podskoków. Dzięki solidnej budowie i przemyślanej konstrukcji trampolina jest bardzo stabilna – można oddać się szalonej zabawie bez obawy, że przechyli się w trakcie podskoków. Siatkę zabezpieczającą otwiera się szybkim suwakiem, co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Mata została wielokrotnie zszyta, dzięki czemu ma odpowiednią wytrzymałość i elastyczność a metalowe słupki zostały dodatkowo obłożone miękką pianką. Dzięki dołączonej metalowej drabince, wchodzenie i schodzenie z trampoliny będzie szybkie i bezpieczne

Sprawdź naszą ofertę w sklepie

Plażowa moda


Wodna rozrywka to nie tylko basen ogrodowy. Oferujemy najróżniejsze artykuły plażowe, które uprzyjemnią pobyt nad morzem, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W tym kolorowe piłki i zabawki plażowe, pomocne i wytrzymałe kółka, rękawki i kamizelki do pływania czy komfortowe fotele i materace dmuchane. Proponowane artykuły zostały wyprodukowane przez uznane, cenione firmy – Intex i Bestway.

Sprawdź co mamy do zaoferowania: Trendy plażowe 2019

Dodał: adminTagi: , , ,
kopyrajt ja ©