Blog basenowy

sklepu baseny ogrodowe warszawa

Jaki prezent na dzień dziecka?

Dodał: admin Dnia: 29 maja 2019

Jaki prezent na dzień dziecka?

Dodał: adminTagi: , ,

Trampoliny ogrodowe

Co  można robić na trampolinie poza skakaniem? Możliwości jest wiele. Poniżej kilka pomysłów na zabawę kiedy pierwszy zachwyt minie i dzieci zaczną się już trochę nudzić.  Dzięki tym rozwiązaniom, przez wiele godzin nasze pociechy będą zaabsorbowane zabawą.Sprawdź dostępne trampoliny:
http://ergo.waw.pl/k280,trampoliny-ogrodowe.html

Dmuchane place zabaw

Zróżnicowanie kształtów, kolorów i nadruków, jakie panuje w naszym katalogu pozwoli każdemu znaleźć produkt dopasowany do swojego gustu. Wyjątkowo dobrym materiałem na zajęcie dla dziecka są dmuchane place zabaw – rozbudzające wyobraźnię, pozwalające dziecku świetnie się bawić, wciąż pozostając bezpiecznym. Sprawdź sam, że na jakość tych produktów można liczyć! Wykonano je z bezpiecznego i solidnego PVC.

Sprawdź w sklepie:
https://baseny-ogrodowe-warszawa.pl/k102,dmuchane-place-zabaw.html

Ślizgawki wodne

Aktywna zabawa to jedna z najlepszych form spędzania wolnego czasu przez dzieci. Pozytywnie wpłynie na ich rozwój ruchowy i postawę. Dlatego warto zadbać o odpowiednie wyposażenie, który nakłoni maluchy do ruchu. W tym celu marka Bestway umieściła w swojej ofercie wyjątkową trzyosobową ślizgawkę wodną, która nakłoni dzieci do aktywności, przyjemnie schłodzi ich ciało, a dodatkowo zapewni wiele radości i śmiechu. Ślizgawka posiada trzy tory oraz natryski wodne, które zapewnią odpowiedni poślizg podczas zabawy. Na końcu torowiska wbudowany jest basen, który zapewni miękkie lądowanie i przyjemnie schłodzi ciało. Prezentowana ślizgawka wykonana jest z mocnego winylu. Jest on odporny na uszkodzenia, delikatny w dotyku i nie podrażni skóry dziecka. Ślizgawka jest lekka, praktyczna i nie zajmuje wiele miejsca. Z łatwością możesz ją przesuwać i zamontować gdzie tylko maluchy zapragną. Wyróżnia ją atrakcyjny design i przyjazna kolorystyka, co będzie dodatkową zachętą do zabawy. Firma Bestway nie zapomina o najmłodszych i to z myślą o nich stworzyła tą wyjątkową wodną ślizgawkę na lato!

Sprawdź w sklepie: https://baseny-ogrodowe-warszawa.pl/k141,dla-dzieci-slizgawki-wodne.html

Baseny Ogrodowe

Baseny rozporowe rozkłada się błyskawicznie: wystarczy rozłożyć go na równym podłożu, napompować kołnierz i nalać wodę. Już po ok. 10 minutach możemy cieszyć się relaksem i ochłodą w upalne dni w zaciszu własnego ogrodu. Basen ogrodowy marki Intex posiada powłokę zbiornika wykonaną z materiału PVC o wyjątkowej wytrzymałości oraz pompowany, dmuchany kołnierz, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci. Daje to wspaniałe możliwości zabawy dla całej rodziny. Do basenu została dołączona wydajna pompa filtrująca w wkładem filtrującym, dzięki której woda w basenie będzie czysta i śweża. W zestawie znajdziemy także instrukcję w języku polskim. Basen rozporowy firmy Intex to wyjątkowa atrakcja na upalne dni. Zachęcamy do zakupu!

Sprawdź w sklepie: https://baseny-ogrodowe-warszawa.pl/k21,baseny-ogrodowe.html

Dodał: adminTagi: , ,
Poradniki basenowe